Květen 2009

!!!KONEC!!!!

20. května 2009 v 17:10 | Allka
Nemyslela jsem si že to přijde ale ano... KONČÍM tady a začím jinde... Vybrala jsem si pouze 5 SB které chci dál mít ptž tenhle blog byl o rychlosti kdo dřív ukořistí info o Avril a to mě neví.... Přesouvám se naA budu se učit grafiku... Všem ostatním SB se omlouvám ale prostě bagr (nic) navštěvujte mě dál na novém blogu a nebuďte na mě naštvaní


moje poslední "ahoj" z avril-our-love

Ahoj!


Od 5.května !POZASTAVENO!

5. května 2009 v 11:19 | Allka |  →News←
Ahoj,
omlouvám se, ale takhle to prostě nejde... Máma je na mě neustále naštvaná, protože jsem na počítači, já nestíhám dělat školu a úkoly a to protože, že beru jako povinnost tady být s vámi. Vážně to nejde... Jde mi o můj vlastní nový notebook! A to je dost dobrá nabídka. Já chodím na Gymnázium Budějovická, což celkem no celkem hooodně těžkej gympl a abych dosáhla toho note, tak budu muset mít na konci roku průměr 1,9.

SB: Prosím vás moc, abyste si mě nemazali! Nemusíte chodit, ale nemažte prosííím! Miluju vás všechny a nechci být sama na netu =o) Takže tak...

Navíc mi mamka po včerejší silné hádce kvůli čištění zubů ( xD ) a mám comp zakázanej asi s´do konce roku !!!! Asi chcííípnu... No newa..

PapíčeQ!


Bar Deluxe 30.4.2009

1. května 2009 v 22:09 | Allka |  →Paparazzi←

Avril včera ve večerních hodinách opět šla do baru...Opět s... v c.č.
Opět opilá...

Myslíš, že je to v pořádku...?!

1. května 2009 v 11:53 | Allka |  →News←

AHoj VŠICHNI!
U mého SB jsem našla tenhle článek a ukápla mi slzička... Takhle to vypadá v Kanadě, kde se usidlují tuleni. Je to naprosto příšerné! Představte si, že byste měli mládě a nějaký idioti by vám ho umláti k smrti jenom kvůli prachům! Je to příšerný... Moc vás všechny prosím:

Dejte si tento článek na svůj blog! A podpořte tím všechna ta bezbraná zvířata!

Druhým úkolem je:

Hned podepiš evropskou petici protoi zabíjení a to tady:

O D K A Z

Fotky:
-Představte si, že je tohle váš malý miláček a nějací idioti vám ho zabijí jen kvůli kůži, prachům, prachům a prachům!