Avril pro Joepie

4. listopadu 2008 v 2:20 | Allka |  →Rozhovory & novinky←
Avril nedávno vystupovala v Bruselu (Belgii) a tam se jí také jeden belgický časopis zvaný Joepie zeptal na pár intimnějších otázek ;) Zde jej máte..

J:Co považuješ za svoji nejhorší a nejlepší vlastnost?
A:No myslím,že ta nejlepší je zároveň i ta nejhorší. Je to upřímnost. Možná jsem někdy upřímná až moc. Kromě toho jsem taky ale velmi milá. Věřím v takovou tu věc,vše co uděláš se ti jednou vrátí,znáš to.

J:Kde jsi potkala svého manžela Derycka Whibleyho?
A:Jsme u stejné nahrávací společnosti,takže jsem ho potkávala často. Ale je to tak všude,muzikanti se setkávají různě na festivalech,koncertech,předávání cen a tak. A my dva jsme oba z Kanady takže tak..

J:Byla jsi divoký typ ve škole?
A:No podle toho,co pokládáš za divoký typ,haha. Možná jsem nebyla nejoblíbenější holka ve škole,ale každý věděl,kdo ta Avril Lavigne je. No když si vezmeš,že jsem si jeden den spletla copky a ještě další týden je nosila celá škola,tak to bylo v pohodě.

J:Teď když jsi vdaná,stala jsi se víc slušnější nebo vážnější?
A:Tak to ani náhodou,jsem pořád ten stejnej člověk. Rozdíl je možná v tom,že teď častěji vařím pro svého manžela ale nezměnila jsem se v nějakou domácí puťku,to ne. Deryck i já umíme být někdy pořádně divocí.

J:Vážně? Pověz nám,jak moc.
A: No třeba zrovna nedávno byl Deryck tak opilý,že plaval ve fontánce,která nám stojí před domem! Úplně jsem umírala smíchy když jsem viděla,co dělá. Nebo já jsem se zase nedávno pozvracela na záchodech u nás v domě. No naštěstí se tomu Deryck jenom smál.

J:Říká se,že když jsi si Derycka brala,byla jsi ještě panna. Je to pravda?
A: Ne,samozřejmě,že není! Rodiče mě vždycky učili,že sex před svatbou je špatný. Ale pokud to vezmeš úplně doslova. No prostě si myslím,že je to spíš o tom mít nějaký pud sebezáchovy a já vím,že jsem se nikdy nechovala jako nějaká běhna.

J:Už jsi někdy zkoušela drogy?
A:Ne,nikdy. Ani to nechci zkoušet. A vůbec nechci s tím mít nic společného,když jsem na turné svojím muzikantům z kapely nedovolím aby brali drogy,protože nechci aby v mé blízkosti něco takového bylo.

J: Co jsi myslíš o tvých kolegyních jako je Amy Winehouse a Mary-Kate Olsen,které nemají zrovna spořádaný život?
A: Je to hloupé. Jasně,můžeš zapařit,můžeš se opít ale jednou za čas ale ne každý týden. Taky nejsem svatá,ale udržím se a vím jak na sebe. Tohle by moje kariéra nesnesla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama